Podsumowanie sezonu 2016/2017

Dobiegł końca sezon 2016/17, nadszedł czas na kilka słów podsumowań. Był to dla nas bardzo ciężki i wyczerpujący sezon, szczególnie runda wiosenna była trudna, plaga kontuzji, sytuacja rodzinna i zawodowa poszczególnych zawodników spowodowała to, że nasza kadra była bardzo okrojona. Często mecze rozgrywaliśmy dosłownie w jedenastu. Jednakże w ogólnym rozrachunku nie wypadliśmy źle, ponieważ zajęliśmy 6. miejsce. Mimo, że przez dłuższy czas zajmowaliśmy miejsca w dolnych rejonach tabeli.

Chciałem wyróżnić kilku zawodników, którzy w znacznym stopniu przyczynili się do końcowego sukcesu.

Najwięcej minut na boisku spędzili:

1. Andrzej Falkowski - 2075 min

2. Łukasz Mysłowski - 2052 min

3. Tomasz Kur - 2037 min

Najwięcej bramek strzelali :

1. Damian Witecki - 12 bramek

2. Tomasz Kur - 8 bramek

3. Tomasz Kołaciński - 5 bramek

4. Jakub Węgiel - 5 bramek

5. Łukasz Szubrycht - 5 bramek

Najczęściej asystowali :

1. Damian Witecki - 10 asyst

2. Jakub Węgiel - 4 asysty

Warto wspomnieć, także, że ostatni sezon naszym trenerem był Wojciech Gontarewicz, bardzo dziękujemy mu za pracę włożoną w nasz zespół, jego obowiązki przejął nasz kolega z drużyny Łukasz Szubrycht.

Z tego miejsca wraz z Prezesem chcemy wszystkim zawodnikom i trenowi podziękować za poświęcenie i wkład, miejmy nadzieję, że w przyszłym sezonie będziemy kontynuować pasmo sukcesów.

Łukasz wraz z Prezesem