Przegrana na inaugurację

Witam,

W minioną sobotę, zaczęliśmy zmagania w rundzie wiosennej. Do Goszyc przejechała drużyna Victorii z Łan. Mecz był rozgrywany w niezbyt sprzyjających warunkach, było zimno i deszczowo.  Z początku przeważaliśmy, czego efektem była bramka, ale niestety jak się później okazało nie uznana, mimo początkowo innej decyzji sędziego. Niestety ta kontrowersyjna decyzja, spowodowała podłamanie w naszych szykach i pod koniec pierwszej połowy po błędzie naszego obrońcy tracimy bramkę na 0:1. W drugiej połowie goście szybko podwyższyli na 2:0, po dośrodkowaniu z prawej strony i zamknięciu akcji przez ich napastnika. W dalszym ciągu nasza ekipa napierała na gości, lecz oni skutecznie się bronili i wynik nie uległ już zmianie.