Skromnie, ale zwycięsko na Ściborzycach !

Witam,

W minioną niedziele pojechaliśmy na wyjazd do Ściborzyc Wielkich. Drużyna tamtejszej Polonii po dwóch kolejkach rundy wiosennej zainkasowała 6 oczek, więc nie wiedzieliśmy, czego się można po nich spodziewać. Już po pierwszych fragmentach meczu było widać, że to my będziemy prowadzić grę. Z każdą minutą nasza przewaga była coraz większa, lecz nie umieliśmy tego udokumentować bramką, Stworzyliśmy wiele sytuacji, ale żadnej nie wykorzystaliśmy. Wynik do przerwy to 0:0, gdzie powinniśmy prowadzić 4:0 i mieć spokojne granie po przerwie. W drugiej połowie gra bardziej się wyrównała, ale gospodarze nie stworzyli żadnej groźnej sytuacji. A my w końcu dopięliśmy swego i ok. 70min Damian Witecki po podaniu Jakuba Węgla, uderzył z całej siły w okno bramki Ściborzyc, a bramkarz nie miał najmniejszych szans na obronę tego strzału, mimo iż w tym dniu, do tej pory świetnie się spisywał. Wynik nie uległ już zmianie, a my wróciliśmy do domu z kompletem punktów.

Skład Kotlarni: Buczko (C) - Miękina,Mysłowski,Kołaciński,Domaradzki - Kur,Szubrycht,Falkowski,Węgiel - Król,Witecki