Wojnowice pokonane !

Witam,

Dziś do Goszyc przyjechała drużyna z Wojnowic. Byliśmy faworytem tego spotkania, ponieważ Pogoń to przedostatnia drużyna ligi. Już w 13 minucie objęliśmy prowadzenie po zagraniu T.Kołacińskiego do P.Jaroszka, który uprzedził strzałem z lewej nogi bramkarza gości. Kilkanaście minut później było już 2:0, goście stracili piłkę w bocznym sektorze boiska, została ona zagrana do Dawida Hajduka, a ten świetnie obsłużył Łukasza Mysłowskiego, który wpakował piłkę do pustej bramki. Mimo iż, goście dobrze rozgrywali piłkę, to my stwarzaliśmy groźne sytuacje, kilku z nich nie wykorzystaliśmy,lecz w 45min, Tomasz Kur dostał dobrą piłkę od G.Koniecznego i podwyższył na 3:0 i taki wynik utrzymał się do przerwy. Po przerwie goście rzucili się na nas, ale po raz kolejny nie przyniosło to efektu, to my po jednej z kontr i zagraniu D.Hajduka do Tomka Kura podwyższyliśmy na 4:0 za sprawą tego drugiego. Zaledwie 3min później po składnej akcji i wymianie kilku podań z pierwszej piłki, Tomasz Kur zagrywał do Łukasza Mysłowskiego a ten z pierwszej piłki skierował piłkę do bramki. Było już 5:0, ale to nie koniec, przy samym końcu meczu Damian Jędrasik podwyższył na 6:0 po zagraniu T.Kołacińskiego. Wynik się już nie zmienił trzy punkty zostały u nas.

Skład Kotlarni: Buczko - Hajduk,Kołacińki,Konieczny,Laszczyk - Konowalczyk(C),Jaroszek,Domaradzki,Mysłowski - Prokop,Kur

W drugiej odsłonie: Jędrasik