Wygrana z Łanami !

Witam,

Po wygranej ze Ściborzycami 8:1 ( bramki dla nas Kur x3, Szubrycht x 2, Mikita, Węgiel, Witecki ) i przegranej w Kujawach 2:3 ( bramki dla nas Gniatkowski, Domaradzki ), przyszedł mecz z Victorią Łany. Zawsze mecze z tą drużyną są dla nas niebywale ciężkie i podobnie było tym razem. Pierwsza połowa bezbarwna, bez bramek, obu ekipą grało się trudno, warunki także pozostawiały wiele do życzenia. Do przerwy przy deszczowej aurze utrzymał się wynik bezbramkowy. W drugiej połowie oba zespoły wyszły na boisko z chęcią zwycięstwa, pokazywały to akcja za akcję z obu stron. W pewnym momencie nasza ekipa zaczęła przeważać i po jednej z takich akcji w 80min po zagraniu Damiana Jędrasika, Michał Gniatkowski płaskim strzałem skierował piłkę do siatki przeciwnika. Goście rzucili się na nas chcąc odrobić stratę, lecz do tylko woda na młyn ok. 90min poszła kontra z naszej strony i D.Jędrasik przy próbie dośrodkowania umieścił piłkę w samym okienku bramki strzeżonej przez bardzo dobrze w tym dniu dysponowanego Patricka Zemelkę. Była to jedna z ostatnich sytuacji tego spotkania i wynik końcowy to 2:0 dla Kotlarni.

Skład: Buczko - Hajduk,Konieczny,Kołaciński,Domaradzki - Mysłowski,Falkowski,Węgiel,Jaroszek - Kur,Gniatkowski

W drugiej połowie : Niemiec,Jędrasik