Derby na remis !!!

Po ostatniej wygranej w derbowym meczu w Starej Kuźni 3:1 ( bramki dla nas: Faryj x 2 i Hajduk ), stanęliśmy przed jeszcze trudniejszym wyzwaniem, kolejnymi derbami z drużyną Odrzanki Dziergowice, która pretenduje do awansu.

Spotkanie odbyło się w minioną niedzielę i skończyło się podziałem punktów. Wynik 3:3, wydaje się być sprawiedliwy, aczkolwiek każda z drużyn mogła przechylić szalę na swoją korzyść. Warto wyróżnić, także naszego bramkarza, który wybronił na początku drugiej połowy dwie sytuacje sam na sam i to dało nam impuls do dalszej mobilizacji. Nasza drużyna włożyła w mecz dużo walki i zaangażowania, czego wynikiem jest wyjście z wyniku 0:2 na 3:2, ale pod koniec spotkania, już w doliczonym czasie, boiskowy wyjadacz pan Stanisław Wróbel, przepięknym uderzeniem w samo okienko z wolnego dał remis swojej ekipie.

Drużynie Kotlarni należą się gromkie brava za determinację i ambicję. Bramki dla nas strzelili : Hajduk (wolny), Jóźwik i Faryj

Warto wspomnieć, że było to czwarte trafienie Tomka Faryja w sezonie.