Wygrana w Łężcach

W niedzielne popołudnie wybraliśmy się do Łężec, gdzie graliśmy z tamtejszą drużyną. Od samego początku napieraliśmy na gospodarzy, lecz nie potrafiliśmy wykorzystać sytuacji. Dopiero pod koniec pierwszej połowy Dawid Hajduk po samodzielnym rajdzie i rozegranej " klepie" z Damianem Witeckim, płaskim, technicznym strzałem dał naszej drużynie prowadzenie. Łężce też miały kilka okazji, ale nie wykorzystały ich, w naszej bramce bardzo dobrze dysponowany był Damian Jędrasik, a jak się w drugiej połowie okazało był to klucz do sukcesu. Do przerwy wynik utrzymał się, a tuż po wznowieniu, po błędzie obrony do piłki dopadł Paweł Konopiński i precyzyjnym strzałem w samo okienko nie pozostawił złudzeń bramkarzowi gospodarzy. Wynik 2:0 utrzymał się mimo kilku okazji z każdej ze stron, lecz Łężce były bliżej tego, ponieważ po jednej z akcji piłka trafiła w słupek, a pozostałe sytuacje "łapał" Damian, bądź ofiarnie bronili obrońcy naszej ekipy. Trzy punkty pojechały do Kotlarni.

Skład: Jędrasik - Hajduk,Kołaciński,Konieczny,Mysłowski - Konowalczyk (C),Szybrycht,Jaroszek,Konopiński - Witecki,Gniatkowski

W drugiej połowie: Laszczyk