Tym razem wygrana...

Witam,

W tą niedzielę naszym rywalem była bardzo wymagająca drużyna ze Starego Ujazdu. Upalna atmosfera nie ułatwiała poczynań zawodników na placu gry. Mecz stał na wysokim poziomie, było wiele dobrych akcji z obu stron, ale także waleczności i ostrych starć. Prowadzenie objęłą Kotlarnia za sprawą Łukasza Mysłowskiego, który wykorzystał przepiękne dośrodkowanie K.Domaradzkiego i przyjął piłkę na klatkę piersiową, kierunkowo w stronę bramki i umieścił ją w sieci, tuż przy krótkim słupku bramki gości. Goście zdołali wyrównać ok. 40min. po dośrodkowaniu i braku zrozumienia w szykach obronnych naszej ekipy. Gdy wydawało się ze do przerwy będzie remis, wyprowadziliśmy kontrę przy której Tomasz Kur popisał się wspaniałą asystą i nasz najlepszy strzelec Michał "Gniatek,, Gniatkowski umieścił piłkę w siatce. Do przerwy 2:1. W drugiej odsłonie, Ujazd rzucił się na nas i cisnął niemiłosiernie, czego wynikiem było doprowadzenie do wyniku 2:2. Pod koniec spotkania, gdzie wszyscy myśleli, że mecz zakończy się podziałem punktów, nasza ekipa miała rzut wolny w okolicach bocznej części pola karnego. Podszedł do niego nasz stały egzekutor Damian Witecki i w 88' uciszył kibiców gości, którzy przybyli na mecz w znacznej ilości, uderzając po prostu pięknie w samo okienko, bramkarz tylko mógł wyjąć futbolówkę z sieci. Wynik końcowy 3:2 dla Goszyc.

Skład: Buczko(C) - Hajduk,Kołaciński,Konieczny,Domaradzki - Konopiński,Mysłowski,Szubrycht,Kur - Witecki,Gniatkowski

W drugiej połowie: Pawełczak, Chmielowski