Wyjazd na Głubczyce Sady

Wczoraj nasza drużyna rozegrała kolejny dobry mecz, tym razem w Głubczycach Sadach z tamtejszym LZS, beniaminkiem A Klasy. Już po kilku minutach było widać kto będzie faworytem tego spotkania. Nasza drużyna zdominowała gospodarzy, czego efektem była składna akcja, po której T.Kołaciński wyprowadził nasz zespół na prowadzenie po zagraniu M.Gniatkowskiego. W dalszym ciągu przeważaliśmy, wygrywając praktycznie każdą piłkę w środku pola, po jednej z takich sytuacji, Ł.Mysłowski zagrał piłkę do M.Gniatkowskiego, a ten dopełnił formalności podwyższając na 2:0. Nieco później Ł.Mysłowski ponownie podał prostopadle do "Gniatka,, a ten był faulowany w polu karnym i sędzia od razu w skazał na "wapno,,. Damian Witecki zamienił stały fragment gry na bramkę i mamy 3:0. Pod koniec pierwszej połowy, Paweł Konopiński przy próbie dośrodkowania, na strzelił obrońce gospodarzy, aten skierował piłkę do własnej bramki. Do przerwy było 4:0. Wynik nie uległ już zmianie mimo dogodnych sytuacji z obu stron. W drugiej odsłonie, drużyna gospodarzy zagrała na pewno lepiej, lecz było to za mało na rozpędzoną Kotlarnie.

Skład: Buczko - Hajduk,Kołaciński,Konieczny,Domaradzki - Konopiński,Szubrycht,Mysłowski,Kur - Gniatkowski,Witecki

W drugiej połowie: Ślizowski, Błach, Pawełczak, Chmielowski, Pietruszewski,Faryj

Następny trening naszej drużyny odbędzie się w czwartek o godz.18:00 w Goszycach.