Zaproszenie na pierwsze mecze LZS Kotlarnia - Goszyce

W związku z przesunięciem meczu pierwszej kolejki na 17 września 2014 roku, LZS Kotlarnia – Goszyce rozpocznie sezon w niedzielę 31 sierpnia 2014 roku od drugiej kolejki meczem z Cukrownikiem Baborów. Mecz zostanie rozegrany o godzinie 17:00 na boisku w Baborowie. Natomiast pierwszy mecz na boisku w Goszycach zostanie rozegrany w sobotę 6 września 2014 roku o godzinie 16:30. Wtedy również naszej wspólnej drużynie zostanie wręczony puchar za zdobycie mistrzostwa w klasie B. Serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tym wydarzeniu oraz do kibicowania reprezentantom naszych wsi Kotlarni i Goszyc w nowym sezonie. Terminarz spotkań znajdziecie pod tym linkiem: Terminarz 2014/2015. Poniżej fotografia z ostatniego treningu.

Powiązana galeria: