Victoria Łany Gospodarze

REDAKCJA

Utworzono:

12.06.2017

Niedzielnym spotkaniem w Łanach nasi juniorzy zakończyli nieudany dla siebie sezon 2016/2017 i na domiar złego przegrali z Vitorią 4-2.Nasz zespół w początkowej fazie wyglądał dobrze,ale z biegiem czasu gospodarze zdobywali przewagę,czego efektem były bramki po bardzo prostych błędach naszych obrońców.

Jeszcze przed przerwą odżyły nadzieję Unii na poprawę wyniku,kiedy po ładnym strzale Denisa Bryłki piłka wpadła do siatki..Niestety po zmianie stron mimo tego,że zdobyliśmy bramkę na 3-2 i byliśmy nawet bliscy doprowadzenia do remisu to miejscowi ostatecznie zdobyli czwartego gola i wygrali ten mecz 4-2.

Nasza drużyna tym samym zakończyła sezon,który pod żadnym względem nie może wpisać się w karty historii klubu,bo zgodnie przyznajemy,że nie był to dobry sezon w wykonaniu juniorów,ale liczymy na poprawę już jesienią o ile będziemy jeszcze oglądać najmłodszą dotychczas sekcje na boisku.

Po powrocie z Łan cała drużyna spotkała się na wspólnym niedzielnym poczęstunku w restauracji Marco Polo,gdzie podsumowano sezon i ustalono co dalej..ale do tego tematu powrócimy niebawem.

VICTORIA 4-2 UNIA.