Na remis z liderem !

W ostatnią sobotę przyjechała do nas drużyna Victorii Cisek, która jest liderem naszej ligi. Starcia z tą ekipą ostatnimi czasy nie były dla nas zbytnio korzystne, a wręcz bardzo ciężkie. Chcieliśmy pokazać, że potrafimy się przeciwstawić tak mocnemu rywalowi. Początek spotkania pokazał, że nie będzie łatwo, ponieważ Victoria ruszyła na nas, lecz udało nam  się to przeczekać i potem my doszliśmy do głosu, stwarzając kilka okazji. Do przerwy wynik bezbramkowy. Po przerwie Cisek znów ruszył i mieli momentami miażdżącą przewagę. My za to dobrze broniliśmy się, a nasz bramkarz był w tym dniu w świetnej dyspozycji, co niejednokrotnie udowadniał nieprzeciętnymi interwencjami. Pod koniec meczu doszło do zmiany, na placu gry pojawił się Paweł Konopiński, a dwie minuty później wyprowadził nasz zespół na prowadzenie, świetnym uderzeniem z nożyc i nie pozostawił złudzeń bramkarzowi Victorii. Od razu po stracie gola goście ruszyli na nas i napór był tak duży, że nie potrafiliśmy dowieść tego wyniku do końca. W 90min. Cisek wyrównał po wspaniałym uderzeniu z dystansu, piłka z kozłowała jeszcze przed naszym goalkeeperem i wpadła przy słupku. Naprawdę, pokazaliśmy, że potrafimy z każdym powalczyć i musimy w dalszych meczach gromadzić kolejne punkty.

Skład Kotlarni: Buczko (C) - Mysłowski,Konieczny,Kołaciński,Hajduk - Węgiel,Szubrycht,Falkowski,Miękina - Witecki,Kur

W drugiej odsłonie: Konopiński, Król