Pewna wygrana w Sławięcicach !

Witam,

W niedzielne po popołudnie naszym rywalem była bardzo wymagająca drużyna ze Sławięcic, ale jak się później okazało, nie taki diabeł straszny...Nasz rywal mimo kilku dogodnych sytuacji, żadnej nie wykorzystał, w przeciwieństwie do naszej ekipy. Graliśmy bardzo dobrze, czego efektem były strzelone bramki. Pierwsza z nich padła w 33' po składnej akcji, w której D.Witecki zagrywał do M.Gniatkowskiego, a ten wyprowadził nasz zespół na prowadzenie. Do przerwy utrzymał się ten wynik. Po przerwie po ok. 5 min gry w polu karnym faulowany był D. Błach i "jedenastkę,, na bramkę zamienił ponownie "Gniatek,,. Potem przez większość czasu drużyny atakowały na przemian, lecz szczególnie gospodarze, którzy rzucili się do odrabiania strat, ale było do przysłowiowe "walenie głową w mur,,. Nasza drużyna raz po raz wyprowadzała kontry i po jednej z nich J.Faryj podwyższył na 3:0, po kolejnej asyście "Witka,,. Warto wspomnieć, że strzelił gola tuż po zmianie przebywając na boisku ok. minuty. Ozdobą spotkania była bramka na 4:0, która w 89' dobiła gospodarzy, przepięknym uderzeniem w samo okienko, popisał się M.Ślizowski. Ta wygrana  bardzo dobrze rokuje przed kolejnym meczem, gdzie naszym rywalem będzie dotychczasowy lider z Ciska.

Skład: Buczko(C) - Hajduk,Kołaciński,Konieczny,Domaradzki - Konopiński,Szubrycht,Ślizowski,Błach - Witecki,Gniatkowski

W drugiej odsłonie: Kur, Faryj, Pietruszewski

Najbliższy trening, czwartek godz. 18:00 w Goszycach