Przegrana z liderem

W niedzielne po południe naszym przeciwnikiem była drużyna lidera z Ciska. Jak wskazywało miejsce w tabeli był to bardzo wymagający rywal. Mecz zaczął się dla nas bardzo dobrze, po zagraniu D.Hajduka, Michał Ślizowski po raz kolejny uderzył z dystansu i jak tydzień temu umieścił piłkę w okienku bramki gości. Niestety potem było już tylko gorzej, drużyna gości całkowicie przejęła inicjatywę strzelając w tej części meczu 3 bramki i do przerwy było 1:3. W drugiej połowie chcieliśmy podjąć jeszcze walkę, ale po raz kolejny goście skutecznie kontrowali i zrobiło się 1:5. Nadal próbowaliśmy i po jednej z takich akcji K.Domaradzki wjechał w pole karne i dograł piłkę na 16 metr do niepilnowanego Ł.Mysłowskiego, a ten uderzeniem z pierwszej piłki trafił w słupek bramki gości, lecz ,,dopitka" D.Witeckiego była już skuteczna i było 5:2. Potem dalej atakowaliśmy i do jednej z takich akcji podłączył się G.Konieczny i gdy próbował dośrodkować, na strzelił rękę w polu karnym zawodnika ekipy gości i mamy ,,karny". Na bramkę zamienił go M.Gniatkowski i przy tej sytuacji kapitan gości otrzymał jeszcze czerwoną kartkę i przez 10min. graliśmy w przewadze, ale nie potrafiliśmy już odwrócić losów meczu, przy dobrze broniącej się drużynie gości. Wynik końcowy 3:5.

Skład: Jędrasik - Hajduk,Konieczny,Kołaciński(C),Domaradzki - Błach,Mysłowski,Ślizowski,Konopiński - Gniatkowski,Witecki

W drugiej połowie: Konowalczyk, Kur

Najbliższy trening wtorek godz.18:30 na orliku w Sośnicowicach