Wygrana w Lewicach !

Witam,

W sobotnie po południe naszym rywalem był beniaminek z Lewic, był to jeden z najdalszych wyjazdów dla nas, a boisko naszego przeciwnika pozostawiało wiele do życzenia. Znajdowała się na nim nierówność na nierówności, co kompletnie uniemożliwiało pogranie piłką. Piłka była przebijana z połowy na połowę i nasza drużyna po jednej takiej akcji ok. 30min, otrzymała rzut karny po faulu na Michale Gniatkowskim, który sam zamienił ,,jedenastkę'' na bramkę i do przerwy prowadziliśmy 1:0. Po przerwie nic się nie zmieniło, gra wyglądała w podobny sposób. W końcu gospodarze doprowadzili do wyrównania, po jednej z akcji. Ale Kotlarnia walczyła do końca i nasz najlepszy strzelec M.Gniatkowski, pod koniec meczu po zagraniu T.Kura podwyższył na 2:1 i tym samym trafił 9 bramkę w 7 meczu. Trzy pkt. pojechały do Kotlarni.

Skład: Buczko - Hajduk,Kołacińki,Konieczny,Domaradzki - Konopiński,Szubrycht,Ślizowski,Mysłowski - Witecki,Gniatkowski

W drugiej połowie: Błach,Kur,Faryj