Szósta wygrana w lidze !!!

Witam,

W minioną sobotę o godz. 15:00 w Goszycach naszym rywalem była drużyna LZS Łężce. Jak wskazywało miejsce w tabeli, byliśmy faworytem tego spotkania. Okazało się to faktem, nasza drużyna prowadziła grę i przeważała w meczu, czego efektem były bardzo szybko strzelone bramki. Nie minął kwadrans i prowadziliśmy 3:0, ponownie 2 bramki strzelił M.Gniatkowski i jedną dołożył D.Hajduk. Wynik do przerwy to 3:0. W drugiej połowie obraz gry nie uległ dużej zmianie, jedynie goście atakowali nieco częściej. Lecz to my znowu strzelaliśmy za sprawą D.Witeckiego, który w akcji ,,sam na sam" nie pozostawił złudzeń bramkarzowi gości i podwyższył na 4:0, a 10min później M.Ślizowski zdecydował się na uderzenie z 30m i po raz kolejny zdobył bramkę niezwykłej urody ustalając wynik spotkania na 5:0.

Skład: Buczko(C) - Hajduk,Konieczny,Kołaciński,Mysłowski - Konopiński,Szubrycht,Ślizowski,Kur - Witecki,Gniatkowski

W drugiej odsłonie: Domaradzki,Faryj,Błach,Pawełczak,Jędrasik