Zwycięstwo w Wojnowicach !

W niedzielne po południe rozgrywaliśmy zawody w Wojnowicach z tamtejszą Pogonią. Po kilku minutach gry okazało się, że nie będzie łatwo, a w 25 min. gospodarze objęli prowadzenie i sytuacja robiła się nieciekawa. Na szczęście po zagraniu Ł.Szubrychta, za sprawą naszego najlepszgo strzelca M.Gniatkowskiego w 34 min. padło wyrównanie i do przerwy utrzymał się ten rezultat. Na drugą połowę wyszliśmy bardzo zmotywowani i po 10min było widać efekty. M.Gniatkowski zdecydował się na dynamiczną akcję prawą stroną i dograł do D. Witeckiego, który dopełnił formalności i podwyższył na 2:1. Nasz zespół nadal atakował i 4 min. później, ponownie ,,Gniatek" zagrywał tym razem do Ł.Mysłowskiego, który wychodził na dobrą pozycję i mamy 3:1. Gospodarze odpowiedzieli w 80min. po zamieszaniu w polu karnym i złapali kontakt, lecz 4 min później M.Gniatkowski był faulowany w polu karnym, a ,,jedenastkę" na gola zamienił nasz kapitan Tomasz Kołaciński i tym samym ustalił wynik na 4:2 dla Kotlarni.

Skład Kotlarni: Jędrasik - Hajduk,Kołaciński,Konieczny,Domaradzki - Mysłowski,Ślizowski,Szubrycht,Kur - Witecki,Gniatkowski

W drugiej połowie: Konopiński

Jeszcze jeden bardzo ważny komunikat: ostatni mecz z Pilszczem, przeniesiony na 31.10.2015r. na godz.13:00 u nas w Goszycach. Przynosimy po 40zł na koszulki w pt na trening lub w nd na mecz.